Njihuni me modelen XXL shqiptare me format e bëshme (VIDEO)

Jemi mesuar te shohim ne rrjetet sociale foto vajzash te bukura, me trup dhe fytyre perfekte.
Here sepse ashtu jane realisht, e here per “faj” te photoshopit qe perdorin gjate rregullimit te fotove.
Por Oktapod ka zbuluar Elden, nje vajze 23 vjecare e cila megjithese nuk i ka format perfekte 90-60-90 ajo serish e ekspozon trupin e saj me bikini ne instagram pa asnje kompleks.
Kilet e teperta, fillimisht e kane bere te ndihet keq, e paragjykuar kur te gjithe kthejne koken ne rruge per ta pare. Por tani cdo gje ka ndryshuar.
Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme:

Video Link