Njihuni me femrën me të bukur me mbulesë në Kosovë (Video)

Njihuni me femrën me të bukur me mbulesë në Kosovë (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë këngëtaret Motrat Bunjaku nga Kaqaniku, shkruan Gazeta NewBorn.Sikurse edhe në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur plot momente interesante dhe befasi.