Një baba si Patrisi! Ja çka i bën Tianit ai

Tiani, është djali i këngëtares Tuna Sejdi dhe Patris Berishës.

E ardhja e tij në jetë, ka shtuar lumturinë e çiftit, lumturi kjo që më pas shpërndahet nga ana e tyre përmes publikimit të fotografive në rrjetet sociale.

Tuna sonte në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se si babi Patrisi po e pastronte Tianin.

Një moment si ky, Tuna nuk ka dashur ta humbasë assesi!