Nipi dhe tezja maredhenie në makinë, i bllokohen trupat, thërrasin urgjencën

CaptureNjë ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Trasimeno të Perugias në Itali, ku dy dashnorë sekret kanë mbetur të bllokuar në makinë në momentet intime të tyre.

Që të dy në moshë madhore, gruaja disa vite më shumë se ai, kishin nisur raportet e tyre intime në makinën e djalit, deri kur u bllokuan brenda saj, për shkak të dëmtimit të sediljes.

Fatmirësisht arritën të marrin celularin dhe të telefonojnë ndihmën e shpejtë, pasi trupat e tyre ishin të mpirë dhe të bllokuar ngjitur me njëri-tjetrin  s’lëviznin dot. Ndihma e shpejtë e pasi arriti në vendngjarje e morën çiftin dhe e transportuan në spital, edhe pse ata u treguan të kujdesshëm, por lajmi përsëri mori dhenë, pasi në një provincë të vogël çdo gjë u mësohet shumë shpejt.

Gruaja dhe djali përveçse kishin lidhje intime me njeri-tjetrin, kishin edhe lidhje gjaku, ku djali ishte nip i gruas, pasi ajo ishte kushërirë me nënën e tij.