‘Nihan’ në pritje të fëmijës së parë? (Foto ekskluzive)

Neslihan Atagül është në pritje të fëmijës së parë?

Aktorja famshme turke ka publikuar në Instagram një foto të bashkëshortit të saj Kadir Dogulu duke shfaqur gjithë dashurinë ndaj tij.

‘Hero, të dua’, kishte shkruar ajo në përshkrimin e fotos.

Por duket se ishte bashkëshorti i saj ai që ka mund të zbuloj se dyshja janë në pritje të një fëmijë.

“Të dua ‘2 fëmijë’”, i është përgjigjur ai.

Kjo ka ngjall dyshimet dhe fansat po aludojnë se ata do të bëhen shpejt prindër.