Nicole, stërvitje e ‘egër’ për të qenë kaq e mirë (FOTO)

article-2293810-0C7364ED00000578-152_634x962Nicole Scherzinger konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë dhe jo më kot. Por, për të qenë kaq e mirë, këngëtarja 34-vjeçare stërvitet fort. Ajo është fotografuar në Los Anxhelos duke bërë vrap me një palë streçe dhe një kanatiere të bardhë, e cila i nxirrte në pah gjoksin. Ndryshe nga herët e tjera, duket se këtë fundjavë ajo nuk do të jetë në pistat e Formula 1 përkrah të dashurit të saj Luis Hamilton, gjatë startit të sezonit të ri, që nis në Brazil ditën e dielë.article-2293810-18AEE65E000005DC-286_634x737 article-2293810-18AEE474000005DC-861_634x584 article-2293810-18AEE573000005DC-465_634x919 article-2293810-18AEE616000005DC-0_306x629 nicol