Nicole Kidman nuk del dot nga roli, dhimbje pa fund

Thonë që artistët i përjetojnë tepër rolet që luajnë në filma. Dhe ja ku është Nicole Kidman, shembulli konkret se roli që po luan e ka shkatërruar emocionalisht disa momente. Aktorja fituese e çmimit Oscar është shfaqur pas skenave të xhirimit të setit tepër e lodhur, e stresuar sa kërkonte medoemos dëshironte fshihej syve të botës. Pavarësisht momentit të dobët, më pas aktorja është shfaqur e qeshur dhe ajo cfarë të kujton momentet e lodhjes janë vetëm këto fotografi. /bw/LajmeOnline/