Nicki Minaj, ekspozon gjoksin ne klipin e ri

thumb (6)Këngëtarja ekstravagante Nicki Minaj është duke realizuar videon e saj më të fundit me titull “Freaks”. Si gjithnjë ajo ka shfaqur anën e saj më sensuale duke ekspozuar gjoksin e saj më shumë seç duhet. Megjithatë kjo nuk është diçka e re për këngëtaren Minaj, e cila si në skenë ashtu edhe në videoklipet e saj shfaqet provokuese dhe sensuale.