Ngjarje tragjike në një dasëm në Kosovë sapo ndodhi

Tri gra janë plagosur nga të shtënat në një dasëm, në një fshat të Suharekës të Kosovës.

Plumbat kanë ardhur nga të shtënat nga një Kallashnikov dhe një pistoletë, theksohet në njoftimin e policisë.

Policia ka arrestuar disa persona.