Ngjarje e jashtëzakonshme – Godet pa mendje boksierin kundërshtar, trajnerët i futen në ring dhe e masakrojnë (VIDEO)

Një ngjarje e jashtëzakonshme ka ndodhur në një ndeshje boksi. Myrtle Gronharta ka goditur pa mendje Haruta Grihorijan pas përfundimit të raundit duke e shtrirë këtë të fundit përtokë.
Pas goditjes, Gronharta ka nisur të festojë, por i ndodh e papritura. Ai është sulmuar nga trajnerët e Harutas të cilët e vënë përpara duke e goditur me grushte. Pamjet po bëjnë xhiron e internetit.
Materialin mund ta shikoni me poshte
VIDEO