Ngacmoi seksualisht 19-vjeçaren por… ja çfarë e gjen (Video)

male
Kjo video që tani po çmend rrjetin, është filmuar nga kamerat e sigurisë në një lokal në Jerusalem.
Vajza 19-vjeçare Gili Ganani ishte duke konsumuar një pije dhe shkon në tualet në një moment.
Kur kthehet një mashkull që ishte ulur me dy miqtë e tij, “tento t’ia fusë duart”. Por ajo u kthen një përgjigje më se të merituar.
Ganani, për fatin e saj të mirë, është një instruktore teknike luftimi në “Israel Defense Forces”, e specializuar në Krav Maga.