Lajme

Anxhelina nga Gjermania nuk ndalet, publikon foto intime me deputetin Haxhiun (FOTO)

Nuk i mjaftuan veç fotot në Instagram që t’i bind të gjithë se është në lidhje me deputetin kosovar. Anxhelina Shala këngëtarja nga Kosova këtë herë ka vendosur të shkojë edhe më tej. Pos fotove afër Haxhi Shalës dhe bisedave kërcënuese që ka marrë nga familja e tij, këtë herë Anxhelina ka publikuar një foto nga shtrati me komandant “Topin”. …Ra për të fjetur, por nuk u zgjua për 6 muaj

Ajo duhet të kishte përfunduar universitetin dhe sot do të ishte një psikologe fëmijësh. E në fakt kjo ishte edhe ëndrra e saj që kur ishte e vogël. Por në moshën 17-vjeçare, një e papritur e pakëndshme ja ndërpreu ëndrrën Beth Goodier-it nga Britania e Madhe. Para pesë vitesh, ajo ra për të fjetur në dhomën e ndenjes, por nuk …


Ja çka i shkruajnë komentuesit Rigës në foto, e cila dyshohet se është shkaktari i vrasjes së Aulonit (Foto)

Aulon Zeka 16 vjeçar nga Prishtina ishte gjetur i vrarë të shtunën në ora 11:00 të ditës. Zeka, për herë të fundit ishte dalur nga shtëpia të premtën rreth orë 21:00 të mbrëmjes Auloni u varros me 17 shtator, ku në ceremoninë e varrimit ishin të pranishëm mijëra qytetarë, për të ia lehtësuar dhimbjen familjarëve për ngjarjen tragjike. Pas kësaj …


Fjalimi prekës i shoqes së Aulonit – ‘Moj shtrigë që shkaku yt sot nuk jam gjallë nuk shkoj në shkollë, nuk ëndrroj më, nuk marr…

Sonte në qendër të qytetit, u ndezën qirinjë për vrasjen e Aulon Zekës, 16 vjeçarit nga Prishtina. Prezentë në këtë organizim ishin politkkanë, shqoëri e të ndjerit, e qytetarë të shumtë që u bashkuan ta ndajnë dhimbjen me familjen. Një fjalë rasti pas ndezjes së qirinjëve mbajti edhe shoqja e klasës së Aulon Zekës. Aulon Zeka u varros dje në …