Nervozohet Kallashi, del jashtë kontrollës (Foto)

kallashi_1456821166-1001545.png

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi- Kallashi gjithmonë e kemi parë një tip pozitiv, të buzëqeshur, por asnjëherë nuk e kemi parë të nervozuar.

Kallashi ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook, ku duket shumë e nervozuar dhe në mbishkrimin e fotos shkruan:

screenshot-www gazetaexpress com 2016-03-01 10-23-39

Nuk e dim se kush e ka nervozuar. Ne i urojmë një ditë të qetë

12794357-1782921488602345-3758729806120570638-n_1456821405-9587358