Nëna qorton Rihanën

fotoKëngëtarja Rihanna është qortuar ashpër nga nëna e saj për fotot gjysmë-nudo që poston në rrjetet sociale.

Nëna e këngëtares nga Barbados është tërbuar veçanërisht nga një foto pa mbathje e vajzës së saj që është postuar në Instagram para disa muajsh.
“Unë nuk kam frikë nga asnjë njeri në botë, përveç nënës sime. Nga ajo tmerrohem. Më mori në telefon për dy fotografi të miat në Instagram dhe vetëm ulëriste,”  transmetpn TCH të ketë thënë këngëtarja, duke shtuar: “u vura shumë në siklet”. /LajmeOnline/