Nëna nga Shqipëria po pretendon se fëmija e saj hëngri bananen të infektuar me HIV-AIDS (FOTO)

bb
Një nënë nga Shqipëria po pretendon se ka blerë një banana të infektuar me virusin HIV. Thotë se bananen e parë që femija e hëngri, ajo nuk e dinte se ishte e tillë, por kur e hapi të dytën vërejti disa shenja të kyqe në mes të bananes… Lexojeni të pplotë reagimin e kësaj nëne:
Pershendetje ,kete mesazh do e coj ne shume faqe sepse dua ta shohin sa me shume njerez .

Per ju qe po na i helmoni femijet Jam tmerruar nga kjo qe sapo pashe , dreqi e mori a jeni njerez ? A keni ndergjegjie ? A keni femije ? Nese nuk keni femije me mire mos beni me degjoni mua se sdo keni me cfare ti ushqeni . Sot i dhash djalit tim kete banane dhe cfare te them , me dhemb zemra per te se Zoti e fali me shendet te plot e une e kam per detyre te kujdesem per te , ta ruaj. Por jo , jo, jo ,jo , sot fal jush sot ndjehem e deshtuar si nene se po e ushqej me helme dhe po e shendrroj ne nje te semur me kafshaten qe po i jap vete . Ama fajin ma keni ju se sa ishte vetem ne doren time e ushqeja me gji e kisha te sigurt femijen tim. Por sa fillova te kisha nevoje per ju qe ta rris kete krijes te pafajshme ju ne vend te bukes me jepni helm , ne vend te perimeve me jepni helm ne vend te frutave me jepni helm . Tani nje pyetje kam per ju : Nese keni femije me cfare i ushqeni ? Ju sikur edhe ferma te ndertoni edhe ne 100 laboratore ti kaloni ushqimet e tyre ata do jene me te helmuar se biri im , per kete mos keni dyshim fare . E dini pse ? Sepse po i ushqeni ju , ju qe po helmoni femijet tane , kaq mjafton per ta. E nese nuk keni me mire mos i beni se jeni te mallkuar nga cdo nene qe si une sot bie ne hall se ska me cfare ta ushqej femijen e vete se ju dhe buken na e keni helmuar. Kjo leter shkon per te gjithe ata qe jane ne dijeni te kesaj qe po ndodh e nuk po bejne asgje per ta ndaluar
b_1456994139-4477697