Ne lokalin e vrasjes edhe një deputet i njohur, ja kush është! (FOTO)


Zbardhen detaje te tjera nga vrasja ne Bllok.
Sipas burimeve te Opinion.al, viktima Elton Cici ka qene ne shoqerine e nje mjeku dhe eshte ulur perkohesisht ne nje tavoli ku ishin bashke nje gazetar i njohur dhe nje oficer policie.

Sipas te dhenave paraprake, viktima eshte afruar vete per t’i folur gazetarit, por nuk ka pasur njohje me te.
Ne nje tavoline tjeter, pa asnje lidhje me viktimen, ne po te njejtin lokal ka qene edhe nje deputet i njohur i LSI, ish Ministri i Rendit, Luan Rama.
v1