Në finalen e “Big Brother”, Arbana Osmani bën diçka shumë të guximshme (Foto)

Mbrëmjen e sotme, shtëpia më e famshme në Shqipëri fik dritat dhe shpall fituesin e edicionit të nëntë.

Një prej 3 çifteve finaliste, Katerina-Lupçe, Fotini-Danjel dhe Fiorentina-Olsi, do të bëhet fitues i çmimit të madh prej 100 milionë lekë.

Mbrëmja ka nisur me surpriza, por me gjasa e keni vënë re që surpriza e vërtetë ishte veshja e Arbana Osmanit.

Prezantuesja ka guxuar, ndërsa për herë të parë shfaqet me një fustan të hapur deri në rrëzë të kofshës, ndërsa duket se poshtë tij ka thuajse të brendshme me copën e fustanit.