Ndodh që edhe Çiljeta bezdiset nga paparacët

ciljetaTani që djali i saj Fernando po shkon dy muaj dhe pranvera sapo ka mbërritur, Çiljeta, e shoqëruar nga mamaja e saj, ka zgjedhur të bëjë shëtitje në ajër të pastër pranë Liqenit Artificial. Por në ndryshim nga herët e tjera, kësaj radhe nuk e ka pëlqyer shumë prezencën e papaparacit. Mbase nqaqë ka qenë pa truk, ose mbase në humor jo aq të mirë.