Ndodh në Serbi, rrahën bashkëlojtarët (Video)


Një skenë e shëmtuar është parë në futbollin serb, në ndeshjen mes Radnicki dhe Novi Pazarit.
Pas një mos koordinimi të mirë, portieri vendas Jovanoviq dhe mbrojtësi Lakic, patën një përplasje dhe u deshtë intervenimi i bashkëlojtarëve për t’i qetësuar./Indeksonline/
Untitled