Ndodh edhe kjo (Video)

futboll

Takimi i të shtunës përfundoi me rezultat 1-1, ndërsa Alvarez do ta mbajë mend gjithë jetën.Një bashkëlojtar i tij me një gjuajtje nga distanca e goditi transversalen dhe topi i kthyer shkoi drejt 33-vjeçarit, i cili e ndali me gjoks dhe në vend se ta dërgonte në portën e zbrazët e gjuajti topin mbi portë.Sido që të jetë, ishte pikërisht Alvarez ai që shënoi golin e barazimit.

Like or Wait Seconds.    
Like To Watch

Close
Hape Videon me Like – Cliko LIKE qe te HAPET !