Ndodh edhe kjo nga Elvis Naçi, as që ishte pritur që ky hoxhë ta bënë këtë gjë (Foto)

Hoxha nga Shqipëria, Elvis Naçi konsiderohet si hoxha më i mirë në të gjitha trojet shqiptare, shkruan Gazeta NewBorn.Ai është hoxha më i ndjekur në shqiptari dhe se ligjeratat e tij marrin mijëra shikime, komente, pëlqime e shpërndarje.Por megjithatë, Naçi nuk duket edhe aq modest.Ai është ndjerë i kënaqur kur ka marr 90 mijë pëlqime në një foto në Facebook,E ky akt për një hoxhë si Elvisi mund të tregoj jo modesti.
Per me shume shikoni foton e hoxhes më poshtë: