Ndodh edhe kjo në Tiranë, adoleshenti përdhunon mamanë e tij

Ditën e djeshme policia ka arrestuar në adoleshent në Tiranë i cili mendohet të ketë bërë veprime të turpshme me mamanë e tij 31 vjeçe si dhe ka dhunuar një moshatar të tij në shkollë.
Dje rreth orës 13:10 të mesditës, 14-vjeçari B.G qëllon me grusht moshatarin e tij 15 vjeç dhe më pas në rrugën ”Egnatia”, ai ka dhunuar fizikisht dha ka kryer veprime të turpshme me nënën e tij, bëjnë me dije burime nga policia për Syri.net.
Ai është arrestuar 23:30 nën akuzon ”Marrëdhënies seksuale me dhunë me të rritur” si dhe plagosje e lehtë ndaj moshatarëve.