Ndodh çudia, ky është detaji që nxori zbuluar Armelën dhe Damianon

Që pasi mbaroi edicioni i fundit i Big Brother u pa se Armela dhe Damiano nuk do te ishin më bashkë pasi që të dy kishin aspirata të tjera për të ardhmet e tyre si dhe gjërat nuk po shkonin aq mirë sa brenda shtëpisë.

Pas ndarjes ata nuk patën më kontakte me njëri tjetrin dhe gjatë verës nuk patëm asnjë informacion që dyshja mund të kishte ende ndonjë kontakt.

Këto ditë Damiano ka ardhur në Shqipëri për të regjistruar klipin e tij të parë dhe gjejni çfarë: sot po darkon me Armelën.

Te dy kanë postuar nga i njëjti restorant çka na bën të dyshojmë se diçka po ndodh mes tyre…/Blitz.al/