Ndahet nga gruaja, burri i ‘dorëzohet’ gjarpërit, filmon vdekjen live (Video)

Një ekspert i gjapërinjve ka filmuar momentet e tij të fundit të jetës në një video live, pasi lejoi gjarpërin mamba që ta kafshonte në dorë pasi nuk përballoi dot ndarjen nga bashkëshortja.
Në videon e tmerrshme, blogeri Arslan Valeev nga Rusia iu lut shikuesve që të lajmëronin ish-gruan e tij ndërsa gjendja shëndetsore pëkeqësohej dhe gjymtyrët i ishin mpirë gjatë filmimit.
Kafshimi i gjarpërit është shfaqur në video por 31-vjeçari, ish punonjës në kopshtin zoologjik, i tregoi shikuesve pickimin në dorë.
Në fund të videos ai u ngrit nga karrikja dhe fiku kamerën. Pak momente pas kësaj vdiq. Një nga shikuesit thirri ambulancën por mjekët nuk arritën dot që ta shpëtonin.
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim