“National Enquirer”: Kim Kardashian mashtron për shtatzëninë?

DuJour Magazine Launch Party | Hosted by Jason Binn, Christy Turlington Burns and Bruce Weber | Wednesday, September 5, 2012SHBA – Revista “National Enquirer” hedh dyshime për skandalin e mundshëm qe lidhet me Kim Kardashian. Ashtu si për Beyonce-n, dyshohet se as Kim në të vërtetë nuk është shtatzënë.

Sipas revistës, Kardashian është thjesht shumë e shëndoshë dhe ka dëshirë të vazhdojë të hajë akullore pa e vrarë mendjen. Duke u hequr si shtatzënë gjithçka mund t’i lejohet të shijojë apo jo?

Revista shkruan gjithashtu se ajo ka thurur gjithë këtë gënjeshtër për të shmangur kritikat e kilogramëve të tepërt si dhe për të përshpejtuar divorcin me Kris Humphories.

Mendohet se në fakt ajo ka kërkuar një nënë tjetër për të lindur fëmijën e Kanye-t. Një tjetër fakt që të bën të dyshosh është dhe shmangia ekspozimit të shtatzënisë se saj në reality show-n e Kardashianëve.