Naomi Campbell Grabitet Dhe Rrahet Në Paris

63-420x262Naomi Campbell është grabitur dhe rrahur në Paris. Ngjarja e rëndë ka ndodhur më 21 nëntor të vitit të kaluar por vetëm ditën e sotme është bërë publike nga New York Post. Top modelja është rrahur dhe hedhur në tokë, nga ku ka pësuar një ndrydhje tek njëra këmbë. Ajo e kishte vënë re se dikush po e ndiqte dhe sipas saj për ta grabitur. Ndërsa në ekskluziven e “Page Six”, një dëshmitar ka treguar se skena e grabitjes ka qenë e tmerrshme. Naomi ka denoncuar gjithçka në polici dhe fatmirësisht nuk ka pësuar asgjë shqetësuese.