“Musa Xhaferi ta marrë për grua Ermira Mehmetin” (VIDEO)


Në emisionin “Pasdite në Top Channel” është zhvilluar një debat lidhur me audio-incizimin e publikuar të bisedës mes deputetes te BDI-se Ermira Mehmetit dhe (ish) zv-kryeministrit Musa Xhaferit.

“Po të jetë i ndershëm ai burrë duhet ta marrë për grua atë. Le ti bëjë shtatë gra po të dojë. Duhet ta marrë që ti heqë turpin qe ka marrë ajo grua me vete”, ka thënë një prej të.

Ai shtoi se, tashmë Ermira Mehmeti është e vdekur politikisht, pPo të jetë i ndershëm ai burrë duhet ta marrë për grurcjell Portali Albeu.

Nga ana tjetër, Mehmeti dhe Xhaferi e kanë quajtur gjithcka një montazh. /albeu.com/
Untitled