Mrekullitë e grimit, ja si shndërrohet kjo gjyshe 80-vjeçare (FOTO/ VIDEO)

Grimi është gjithmonë aleat i bukurisë femërore. Por duart e profesionistëve mund ta shndërrojnë në një mjet të fuqishëm, që të heq disa vite dhe të shdërron tërësisht.
I tillë është rasti i kësaj gjysheje në videon e mëposhtme. Gjyshe Livia është mbretëresha e bukurisë në “Instagram” ditët e fundit.
Artistja e make up-it, Tea Flego, e ka shndërruar tërësisht dhe e ka postuar videon online.
Livia është 80 vjeçe dhe jeton në një azil për të moshuarit./shekulli
– See more at: http://lajmi.net/mrekullite-e-grimit-ja-si-shnderrohet-kjo-gjyshe-80-vjecare-foto-video/#sthash.e3EuW7Uy.dpuf
GRIMI