Mr. Bean i fiksuar pas makinave luksoze (Foto)

Aktori i njohur britanik, Mr. Bean është i fiksuar pas makinave luksoze. Këtë fundjavë ai u fotografua duke dalë nga makina e tij superluksoze Mercedes SLS AMG, që kushton së paku 200 mijë sterlina.

Duket se aktori po kërkon që me këtë makinë të kalojë pak stresin që e ka përfshirë pas zërave se ai është drejt divorcit. Aktori ka 23 vjet i martuar me të shoqen, Sunetra.
59-vjeçari ka pasuri prej 71 milionë sterlina dhe në garazhin e tij ka edhe një Aston Martin, një BMW dhe një Ford Falcon.