Mozzik në krahët e një femre (Foto)

mozzik-3

Këngëtari i cili bëri bujë me këngën “Dhezu” Mozzik së fundmi është parë së bashku me një femër, transmeton parrotlla.net

Fotoja është e publikuar nga vet këngëtari ku ai është së bashku me një vajzë zeshkane dhe shumë të bukur.

A kanë filluar një lidhje së bashku dyshja, apo do të ketë ndonjë bashkëpunim muzikor mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

zikii