Mourinho i thote lamtumire Realit

mouuJose Mourinho nuk do të drejtojë më skuadrën e Real Madrit në sezonin e ardhshëm. Sipas gazetës AS, trajneri portugez dhe presidenti florentino perez kanë arritur këtë marrëveshje që në muajin janar, pavarësisht rezultateve që mund të arrihen në këtë pjesë të mbetur të sezonit.Chelsea, Paris Saint Germain apo Manchester City mund të jenë disa nga skuadrat të cilat do të vihen në garë për të tërhequr në skuadër teknikun portugez.