Motra e Kim Kardashian pozon vetëm me të brendshme (Foto)


Kylie Jenner po arrin me hapa të shpejtë të krijojë bazë të madhe të fansave anekënd botës.

Për këtë padyshim se i ndihmon fakti se është motra e të famshmes Kim Kardashian, të cilës duket se dëshiron t’ia zë vendin në listën e personave më të famshëm në botë.

18-vjeçarja kohë pas kohë sjell imazhe mjaft provokuese që menjëherë arrijnë të tërheqin vëmendjen e publikut dhe mediave.

Një të tillë e ka publikuar sonte (e mërkurë), me ç’rast ajo ka pozuar në banjë vetëm me të brendshme.

kylie1kyliejenner1