Motra e Ergi Dinit i rikthehet skenës…ngre publikun peshë me performancën e saj (Video)

Këngëtarja Barbana Dini i është rikthyer skenës ku ka performuar për herë të parë pas ndarjes nge jeta të vëllait të saj, Ergi Dini si pasojë e një aksidenti.

E veshur me të zeza ajo ka performuar në nisjen e maratonës së këngës popullore, e cila tashmë është kthyer në traditë. Barbana ka ngritur publikun pesha me interpretimin e saj dhe diçka të tillë mund ta shohim në videon e publikuar prej saj në Facebook.

Mbreme startoi Maratona e Kenges ne Tv Klan me qytetin e Durresit!Falenderoj Endri Mucaj Jfbka per kengen, Ervis Caushi Shkelqim Dule per orkestrimin si dhe violinistin Marvin H Violin(Marvin Qerimaj).Keni bere nje pune te shkelqyer…Shume mirnjohje!

Posted by Barbana D. Dini on Samstag, 1. Juli 2017