Morena Taraku publikon klipin e ri, ekspozon gjoksin (Video)

Ish-miss Kosova, e shndërruar së fundmi edhe në këngëtare, Morena Taraku, ka promovuar para pak çastesh video-spotin më të ri.

Kënga e saj e re është punuar nga producenti Florent Boshnjaku, për dukjen e saj janë kujdesur tashmë dyshja e famshme, Kaci dhe Sellma, ndërsa klipin e ka realizuar kompania e njohur “Imagine Films”.

Në këngën e titulluar “Off”, Morena vazhdimisht ekspozon gjoksin, duke e promovuar si ‘aset’ të vlefshëm të saj.