Morena mahnit me gjoksin (Foto)

MorenaTaraku2

Morena Taraku ka sjellë disa fotografi nga seti i realizuar për AJG Film Productions, ndërsa një prej tyre e ka publikuar gjatë të martës.

Modelja dhe këngëtarja duket mahnitëse duke vënë në plan të parë gjoksin e saj, të mbuluar vetëm me këmishë.

morena1a

Ajo nuk ka të veshur jelekë, ndërsa vihet në pah edhe tatuazhi në gjoksin e saj.

Më poshtë jua sjellim edhe disa imazhe tjera të bukuroshes.

morena1

morena2