Morena kopjon Norën, kjo e fundit Kimin (Foto)

Siç duket Morena Tarakut i ka pëlqyer aq shumë Nora Istrefi, pasi që edhe ajo është bërë bionde.

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku ka vendosur të bëhet bionde, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale për të treguar se ka ndryshuar.

Taraku njihet për stilin e saj unik.

12833470-10153970958809362-2096506400-n 12032372-10153970958849362-278781711-n-768x496 12833305-10153970965174362-2079574371-n