Momenti shokuese kur pacienti në prezencë të mjekëve dhe infermiereve rrëzohet nga shtrati dhe vdes (Video +18)

loading...

Dy mjekë mund të përfundojnë në burg, pasi një pacient i moshuar vdiq kur u rrëzua nga shtrati me rrota në një spital në Rusi.
Pamjet tronditëse janë regjistruar nga kamerat e sigurisë, dhe brenda pak minutave është bërë virale në gjithë vendin, derisa mjekët janë në telashe të mëdha për këtë, transmeton Telegrafi.
Në video shfaqen dy mjekë të cilët ishin duke e shtyrë shtratin me rrota për në dhomën e urgjencës, ku një burrë 65-vjeç pritej të ekzaminohej në detaje.
Por në prezencë të mjekëve dhe infermiereve, pacienti rrëshqet nga shtrati dhe bie në kokë në dysheme që ishte fatale për të.
v1

loading...

loading...