Momenti kur polici hero qëllon dy terroristët që mbanin eksplozivë (Video +18)


Pamjet dramatike tregojnë një oficer police dhe dy terroristë gjatë një shkëmbimi zjarri në Arabinë Saudite. Beteja është zhvilluar në rrethin e Jasmine në veri të kryeqytetit saudit Riad. Agjencitë e sigurisë kishin marrë informacion mbi një bandë që po përgatiste eksplozivë dhe ka nisur një betejë të guximshme me ta. Por të terroristët e dyshuar, të cilët ishin lidhur me rripa vetëvrasëse kanë refuzuar të dorëzohen.