Momenti i tmerrshëm kur fëmija bie nga kati i tretë mbi veturën e parkuar (Video)

Passport.jpg1

Fëmija po luante vetëm në ballkonin e banesës, prej nga ka rënë në një veturë të parkuar.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni momentin e goditjes, si dhe përpjekjet e djaloshit që të qëndrojë në këmbë.

Për fat të mirë, kjo ngjarje që ndodhi në Kunming të Provincës Yunnan, të Kinës, nuk ishte me fatalitet për djaloshin, transmeton Telegrafi.

Mësohet se ai është gjallë dhe nuk ka asnjë problem shëndetësor. /Telegrafi/