Momenti i pabesueshëm kur rrufeja e godet Nju Jorkun (Video)

screenshot-2_1477944628-1493724Një artist u ngjit në çatinë e studios së tij në Queens, Nju Jork, në kohë për të kapur goditjen e pabesueshme të rrufesë. Gregory Skolozdra ishte duke punuar në studion e tij kur u ngjit në çatinë e ndërtesës për të kapur stuhinë e mbrëmjes. Ishte ditë e ngrohtë të dielën, por në mbrëmje u formuan retë dhe erdhi një stuhi rrufesh në Nju Jork, Ai ia doli që në mënyrë të përsosur ta kapë goditjen e madhe të rrufesë. Shikojeni videon më poshtë: