Momenti dramatik kur shitësi i armëve vret grabitësin (Video +18) PAMJE TE RENDA


Një moment mjaft dramatik është regjistruar nga kamerat e sigurisë, kur pronari i dyqanit të armëve vret grabitësin, raporton DailyMail, Dy grabitës me maska dhe armë në dorë u futën në dyqanin e armëve për të vjedhur, por gabuan rëndë. Pronari i dyqanit, 64-vjeçari nxori armën e tij dhe shtiu drejt tyre. Njërin e la të vdekur, derisa tjetri ikën. Ngjarja ka ndodhur në Mableton të Gjorgjias.