Momenti dramatik kur peshkaqeni i afrohet plazhit (Video)

Disa njerëz u siguruan që të iknin sapo vërejtën se një peshkaqen ishte duke ardhur në drejtim të tyre.

Familje të shumta që ishin në plazhin Hollywood të Floridas, ishin dëshmitarë të një peshkaqeni, i cili u afrua afër plazhit për t’i terrorizuar ata që ishin në ujë.

Një burrë dhe një grua ishin duke u kënaqur me ujin, kur njerëzit e tjerë në plazh filluan të bërtisnin “ikni peshkaqeni”, për t’ua tërhequr vërejtjen, transmeton Gazeta Express.

Ky është momenti kur floridasit u vizituan nga një peshkaqen:

screenshot-1_1457971501-7063833.png