Moment i bukur, Miss Universe Albania ushqen të birin me gji ditën e dasmës (Foto)

Miss Universe Albania, Adrola Dushi një nga modelet më të bukura dhe të përfolura të momentit është bërë nënë në moshë shumë të re. Ajo ka sjellë fillimisht në jetë djalin e saj Troin dhe më pas ka organizuar edhe një dasëm shumë të madhe.

Por disa orë më parë Miss-i shqiptar, ka publikuar një foto shumë të bukur nga seti i saj i dasmës. Ajo është duke xhiruar klipin e dasmës së saj duke shëtitur me pajton nëpër Tiranë, por nuk ka harruar kurrsesi të bëjë edhe detyrën e nënës, të ushqejë djalin e saj me gji.

Kjo foto duhet të jetë një kujtim shumë i bukur për Adrolën.

mismis1_1453653641-8731418