Moderatorja shqiptare merr groshë në punë: Merrni bukë me vete mos hani rrugëve

 

Ajo u bë e njohur pas pjesëmarrjes në “Big Brother”, e pas daljes nga shtëpia moderoi një emision televiziv.

Fjala është për Alba Çobajn e cila tani punon si gazetare në një portal online, dhe është po ashtu shumë aktive në rrjetet e saj sociale. Në Instagram ajo u ka treguar të gjithë fansave të saj se ditën e sotme kishte marrë me vete groshë dhe turshi në punë.

Krahas fotos ajo shkruan:

My lovely grosha me turshi, sa të dua moj ti e di! Merrni bukë nga shtëpia mos hani rrugëve”.

Epo… nuk e ka dhe aq keq!