Modelja shqiptare tregon se a ka bërë seks për 150 euro (Video)

Modelja e njohur, Alesia Bami ka qenë e ftuar në “Zonë e Lirë” ku ka folur për bisedat e publikuara ditë më parë në internet Në këto biseda flitej që modelja do të bënte seks me një person tjetër për 150 euro, mirëpo Alesia e ka mohuar këtë gjë duke thënë se është mashtrim. Madje ajo e provoi dhe me fakte si mund të mashtrosh me një program që quhet “Insta Fake”. “Unë kam jetën time, nuk shitem si rrobë”,-ka thënë Alesia “live” në emision.Pastaj modelja foli për karrierën e saj dhe për paraqitjen, për të cilën tha se është si rezultat i punës dhe jo të ndërhyrjeve kirurgjikale.