Modelja shqiptare përjeton tmerrin në taksi, veprimi i shoferit e nxjerr nga vetja

Modelja e njohur Emina Cunmulaj shpesh mban kontakte me fansat e saj përmes videove live në Instagram.

Kështu ka bërë dhe ditën e djeshme teksa ishte duke shkuar në një sflilatë mode, por gjatë rrugës duket se përjetoi një situatë të “vështirë”. Ndërsa ndodhej në taksi, gjatë gjithë kohës komentonte në gjuhen shqipe shoferin.

“Sesi ka një shikim ky më trembi”, dëgjohet të thotë ajo.

Më pas gjërat janë “përkeqësuar” kur Emina ka ndjerë një erë të rëndë në makinë dhe u ka thënë fansave që ishin duke e parë, se shoferi i saj lëshoi gazra.

“Të hap dritaren të fryjë pak erë se vdiqa”, thotë Emina, ndërsa ndjekësit e saj qeshin me veprimet dhe reagimin e saj dhe e ngacmojnë me komente ironike.