Modelja seksi Abigail Ratchford ju “çmend” me format e saj (Foto)


Modelja Abigail Ratchford është një ndër modelet më të famshme për momentin.

24-vjeçarja është një ndër më të kërkuarat dhe më të ndjekurat në Instagram, dhe ajo ka “çmendur” fansat e saj me fotot më të fundit, transmeton Gazeta Blic.

Më poshtë Gazeta Blic i sjellë për ju disa nga fotot më të nxehta të modeles:

screenshot-gazetablic com 2016-03-01 20-14-20screenshot-gazetablic com 2016-03-01 20-20-44screenshot-gazetablic com 2016-03-01 20-21-20screenshot-gazetablic com 2016-03-01 20-21-45

screenshot-gazetablic com 2016-03-01 20-24-48