Modelja që ‘djeg’ këdo që i del përpara, nuk njeh rivale

Ajo është rivalja më e madhe e Kim Kardashian.

Behet fjale për Anastasia Kvitko femër e cila “i çmend” te gjithë me linjat trupore tejet bombastike.

Ajo nuk heziton të publikojë foto të nxehta, kështu duke ju lënë vend meshkujve për të zhvilluar imagjinatën e tyre.

Kvitko mund ta “çmendë” çdo mashkull dhe kjo mund të vërtetohet me cilëndo paraqitje të saj në rrjetet sociale.

Ne paraqitjen e fundit ajo shfaqet me një fustan transparent ku po thuajse i shfaq të gjitha.

Sigurisht që edhe në fotot e tjera ajo është tejet bombastike