Modelja nga Peja që po i çmend të gjithë me trupin e saj seksi (Foto)

capture-1440670759-9941907.PNG

Shumëkush mund ta ngatërrojë me yllin botëror, Kim Kardashian – si për nga vijat e fytyrës, ashtu edhe për nga ato të trupit.

Kjo është Kaltrina Lulaj, modelja nga Peja që po trondit rrjetet sociale me format e saj super-seksi.

Kaltrina, vazhdimisht poston foto të nxehta në Facebookun e saj dhe në Instagram

Shikojeni këto foto.

11949754-10153140166762029-627715924-n

11798059-10153140166472029-588730927-n

11896942-10153140166737029-993779358-n