Modelja i tërbon të gjithë, i varen gjokset në videon live

Lyna Perez, modelja e njohur e PlayBoy është vënë në qendër të vëmendjes mediatike falë një videoje që ka publikuar vetë në rrjetet sociale.

Vajzës aksidentalisht i ka dalë në një video live një pjesë e gjoksit. Reagimi i saj ka qenë i menjëhershëm dhe e ka mbuluar atë.

Më pas modelja është ngritur dhe ka veshur diçka tjetër.

Reagimi i fansave ka qenë sigurisht i mirë, ku e kanë komplimentuar modelen për gjoksin e saj dhe këtë mundësi që ta shohin atë.

Video Link